Drukuj E-mail
WPR TARGI DOM MIESZKANIE WNĘTRZE WPR TARGI DOM MIESZKANIE WNĘTRZE
16.09.2013 14:35
Szukasz domu, mieszkania lub porady w zakresie aranżacji wnętrz? Przydałaby ci się pomoc w zakresie doradztwa finansowego? To wszystko znajdziesz 21 i 22 września podczas 4. edycji Targów Dom Mieszkanie Wnętrze w Pruszkowie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

?WPR Targi Dom Mieszkanie Wnętrze to największa i najważniejsza regionalna giełda nieruchomości na Mazowszu. Trzy pierwsze edycje, zgromadziły ponad 10 000 gości. Podczas targów swoją ofertę przedstawi kilkudziesięciu wystawców: deweloperów, samorządów, banków, doradców finansowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz firm z branż związanych z aranżacją wnętrz.

Na targach zaprezentowane zostaną zarówno inwestycje z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące tylko w czasie imprezy. Goście będą mogli zapoznać się również z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. wyposażenia i aranżacji wnętrz oraz doradztwa finansowego.

Dla gości imprezy przygotowanych zostanie wiele atrakcji, m.in. konkurs z nagrodami, targowy klub malucha prowadzony przez brwinowskie przedszkole Tuptuś i kawiarnia targowa obsługiwana przez restaurację Kociołek. Podczas imprezy będzie można skorzystać bezpłatnie z tablicy ogłoszeń oraz doradztwa finansowego.
Wszyscy goście otrzymają katalog targowy prezentujący regionalne oferty mieszkaniowe z rynku pierwotnego i wtórnego oraz mapę inwestycji mieszkaniowych warszawskiego pasma zachodniego.
Goście odwiedzający targi będą mieli okazję zobaczyć, jak zmieni się ich sąsiedztwo w przyszłości. W specjalnej strefie znajdą się stoiska samorządowe, gdzie gminy przedstawią plany inwestycyjne na najbliższe lata.

Targi są imprezą ogólnodostępną – wstęp jest wolny. Odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa Jana Starzyńskiego.


WPR Targi Dom Mieszkanie Wnętrze

21-22 września 2013 r. w godz. 10.00–16.00
Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków
Wstęp wolny, www.targi.pruszkow.pl

Kontakt dla mediów:
Milena Skoczylas
tel. 22 758 88 77, 600 924 925
e-mail: milena.skoczylas@wprmedia.pl

< Poprzedni   Następny >


Mikroporady
copyright© Biuro Promocji i Kultury Miasta | Wykonanie Andrzej Marczyk