Aktualnie czytasz
Zastępca Prezydenta Miasta Pruszkowa

Zastępca Prezydenta Miasta Pruszkowa

Pruszków – Gąsin od strony Żbikowa

Biografia Zastępcy Prezydenta Miasta Pruszkowa.

Konrad Sipiera

Konrad SipieraAbsolwent administracji na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Licencjonowany zarządca nieruchomości. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Zarządzanie Nieruchomościami.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w branży sprzedaży, gdzie nauczył się nie tylko realizować wyznaczone cele, ale przede wszystkim reagować na potrzeby innych. Od 2014 roku pracował w branży nieruchomości, gdzie zajmował się m.in. wsparciem w segmencie sprzedaży, zakupie i komercjalizacji nieruchomości handlowych dla funduszy inwestycyjnych oraz inwestorów prywatnych oraz współpracą z największymi sieciami handlowymi w zakresie poszukiwań lokali i dużych powierzchni do wynajęcia. Zdobyte w pracy zawodowej umiejętności i doświadczenie zaowocowały otworzeniem własnej działalności w branży nieruchomości. Od grudnia 2018 r. pełni funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Pruszkowa.

Prywatnie wolny czas spędza aktywnie z żoną Agnieszką i synami Janem i Mateuszem.

Pruszków to moje miejsce na ziemi. Tu się urodziłem, wychowałem, założyłem rodzinę i wybudowałem dom. Wiem, że dla rozwoju mojego Miasta kluczowe znaczenie mają dobrze przemyślane i sprawnie zrealizowane inwestycje. Uważam, że u podstaw wszelkiej działalności publicznej jest człowiek. Szacunku do drugiego człowieka, zrozumienia jego potrzeb i prowadzenia dialogu nauczyli mnie moi kochani rodzice”.

 

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content