Koncert Laureatów eliminacji powiatowych 41. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

21.03 Środa

21 marca 2018 roku (środa)
godzina: 11:00
miejsce: Miejski Ośrodek Kultury im. A. Kamińskiego, ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5, Pruszków
organizator: MOK „Kamyk” w Pruszkowie, tel.: (22) 728 39 40, 42, 44, www.mok-kamyk.pl

Miejski Ośrodek Kultury "Kamyk" od lat jest organizatorem konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Co roku w eliminacjach do finału bierze udział kilkudziesięciu młodych recytatorów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z naszego miasta i powiatu pruszkowskiego. Podczas Koncertu Laureatów poznamy zwycięzców, którzy zakwalifikowali się do ścisłego finału, a finał  odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie.