„Giełda informacyjna dotycząca Seniorady II”

Czwartek, 11 Stycznia 2018, 11:29

W Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Hubala 5 w Pruszkowie 10.01.2018 roku odbyła się „Giełda informacyjna dotycząca Seniorady II”. Głównym celem spotkania było przekazanie seniorom informacji związanych z rozpoczęciem realizacji projektu obywatelskiego SENIORADA II. Jest to inicjatywa społeczna skierowana do niepracujących seniorów 60+ z Pruszkowa, utworzona w ramach Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa 2018 i finansowana ze środków tego budżetu. Realizatorem projektu jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie. Na giełdę przybyło około 500 osób. Specjalnymi gośćmi był Prezydent Miasta Pruszkowa Jan Starzyński oraz Zastępca Prezydenta Miasta Michał Landowski.

Seniorzy uzyskiwali informacje dotyczące imprez, wydarzeń i wycieczek. Mieli możliwość zapisywania się na: pilates, jogę, rękodzieło, kurs tańca i kurs komputerowy. Prowadzono także zapisy na wyjazd do Muzeum Narodowego w Warszawie i do Matecznika Mazowsze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się bilety na Zabawę taneczną planowaną na 18.01.2018r. Ogromne zainteresowanie Giełdą oraz programem Seniorady II można zawdzięczać dobrej realizacji pierwszej edycji Seniorady w 2017 roku. Wśród uczestniczących organizatorzy zebrali pozytywne opinie o poziomie realizacji Projektu.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie
t.:22 728 11 81