Aktualnie czytasz
„Zbieramy pieczątki” – finał akcji i losowanie nagród

„Zbieramy pieczątki” – finał akcji i losowanie nagród

Sezon letni w Pruszkowie zbliża się ku końcowi, a tym samym czeka nas rozstrzygnięcie wakacyjnej zabawy „Zbieramy pieczątki”. Finał tej akcji już jutro podczas  ŻEGNAJ LATO. W Parku Żwirowisko pożegnamy wakacje, a także poznamy 20 laureatów wyłonionych z puli wszystkich, którzy aktywnie spędzali z nami lato na imprezach miejskich.

Zasady zabawy były proste: uczestnicy musieli zbierać pieczątki na specjalnych kartach, odwiedzając różne punkty w Pruszkowie. Wypełnienie karty wymaga zebrania 8 pieczątek. Pamiętajcie – jutro można zdobyć ostatnią finałową pieczątkę! Dla Mieszkańców Pruszkowa to nie tylko ciekawe wyzwanie, ale także okazja do wspólnego spędzania czasu.

Już jutro dowiemy się do kogo trafi 20 super pakietów z nagrodami. Wszystkie wypełnione pieczątkami karty zbieramy na stoisku Urzędu Miasta Pruszkowa w godz. 12:00 do 18:00. Pamiętajcie o wpisaniu również numeru swojego telefonu. Losowanie zostanie przeprowadzone na scenie głównej jutrzejszej imprezy, po koncercie Dawida Kwiatkowskiego, a przed występem Pokahontaz. Zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród z rąk Prezydenta Pawła Makucha. Nasłuchujcie swoich nazwisk!

Tych nagrodzonych, którzy nie będą mogli bawić się jutro z nami, zapraszamy po odbiór pakietów Urzędu Miasta od 4 do 11 września w godzinach pracy urzędu. Czekamy w pokoju nr 100 (III i ½ piętra).

Sobota w Parku Żwirowisko i „Żegnaj lato 2023” zapowiada się naprawdę ciekawie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa na jutrzejsze atrakcje.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content