Aktualnie czytasz
Lato było wypełnione atrakcjami!

Lato było wypełnione atrakcjami!

Odliczamy dni do końca wakacji. Lato w Pruszkowie obfitowało w liczne wydarzenia, które przyciągały dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Wspólnie świetnie się bawiliśmy! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

„Przygotowując ofertę letnich atrakcji dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy Mieszkaniec Pruszkowa znalazł interesującą go propozycję. Cieszę się, że mogliśmy wspólnie spotkać się podczas wakacyjnych wydarzeń. Dziękuję za Państwa obecność i świetną atmosferę!” – mówi Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch.

Wakacje powitaliśmy podczas imprezy „HALO Wakacje”, która odbyła się 23 czerwca na skwerze ZTL „Pruszkowiacy”. Na uczestników czekało wiele atrakcji – Runmageddon Kids, Nightskating, warsztaty kulinarne dla dzieci „Zdrowo kolorowo”, eksplozja kolorów, animacje, liczne konkursy.

Dbaliśmy o zdrowie i formę! W poniedziałek na skwerze im. ZTL „Pruszkowiacy” odbywały się zajęcia z fitnessu, z kolei w środy w Parku Kościuszki czekała tabata i porady dietetyczne. Po raz kolejny zainteresowaniem cieszyły się wakacyjne spacery po Pruszkowie, podczas których można było odkryć wiele ciekawostek. W czwartki w Parku Kościuszki odbywały się czytanki na trawie.

Było też tanecznie! Spotykaliśmy się również w piątkowe wieczory na imprezach tanecznych z DJ-wodzirejem. Pozytywna energia, dobra zabawa i tematyczne spotkania sprawiały, że nogi same rwały się do tańca.

Po raz kolejny dzieci świetnie bawiły się podczas Radosnych Piątków, które odbywały się w Parku Kościuszki. Bogata oferta wydarzenia sprawiała, że najmłodsi byli pochłonięci zabawą i przygotowanymi atrakcjami.

Podczas wakacji nie zabrakło dobrej muzyki. Tradycyjnie – w lipcu odbył się Koncert do północy. 22 lipca na placu Jana Pawła II w muzycznę ucztę publiczność zabrali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego oraz The Engineers Band. Gwiazdą wieczoru był wokalista jazzowy, pianista, kompozytor Stanisław Soyka.

Kolejną muzyczną propozycją były „Koncerty przy tężni”. 5 sierpnia spotkaliśmy się w Parku Mazowsze, gdzie zaprezentował się zespół 2m Acoustic Trio grający znane i lubiane utwory z pogranicza popu, rocka, smoothjazzu w ciekawych i oryginalnych aranżacjach. 12 sierpnia i 26 sierpnia bawiliśmy się przy tężni w Parku Kościuszki, gdzie odbyły się koncerty „Pod niebem Paryża” i „Viva flamenco”.

W sezonie letnim dla Mieszkańców dostępna jest wypożyczalnia mobilnego sprzętu wodnego w Parku Potulickich.

Zapraszamy również do odwiedzenia otwartej 27 lipca w Parku Kościuszki wystawy plenerowej prac Bohdana Butenki.Dużo zabawy, mnóstwo uśmiechu, łamigłówki, miejsce do rysowania, a dla chętnych zdjęcie z Gapiszonem.

Zapraszamy 2 września do Parku Żwirowisko do udziału w imprezie „ŻEGNAJ LATO”. Od 12.00 będzie czekać na Was wiele atrakcji. O 16.00 rozpocznie się część koncertowa, a na scenie: Prosto z piwnicy, Magdalena „MEG” Krzemień, TRIBBS, Dawid Kwiatkowski, Pocahontaz. Szczegóły

„Zapraszam do wspólnej zabawy podczas ŻEGNAJ LATO! Nie może Państwa zabraknąć. 2 września w Parku Żwirowisko pożegnamy lato w klimacie dobrej zabawy” – zaprasza Prezydent Paweł Makuch.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content