Aktualnie czytasz
Żegnaj Lato 2023

Żegnaj Lato 2023

Wakacje powoli dobiegają końca, a to oznacza, że do naszej cyklicznej imprezy „ŻEGNAJ LATO”, na którą już dzisiaj zaprasza Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch, pozostało tylko kilkanaście dni.
Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę 2 września 2023 r. w Parku Żwirowisko.
– od godziny 12:00 czekać na Was będą foodtracki, dmuchany plac zabaw, animacje dla dzieci, bańki mydlane XXL, zabawy sportowe (przeciąganie liny, skoki w workach, tor przeszkód rzuty do celu, puszek itd), stanowiska do samodzielnej zabawy ze wsparciem animatorów: malowanie farbami na strechu, warcaby XXL, zabawy z klockami, skakanki do dyspozycji dzieci oraz wiele innych atrakcji.
część koncertową o godzinie 16:00 rozpocznie zespół Prosto z piwnicy, o 17:00 wystąpi Magdalena „MEG” Krzemień, a o 18:00 TRIBBS.
O godzinie 19:00 przed pruszkowską publicznością wystąpi DAWID KWIATKOWSKI, a o godzinie 20:30 POCAHONTAZ.Po zakończeniu koncertu Dawida Kwiatkowskiego, czyli około godzinny 20:10 na scenie głównej odbędzie się losowanie nagród za zebrane na karcie lojalnościowej pieczątki. Ostatnią pieczątkę będziecie mogli otrzymać do godziny 18:00 w namiocie Miasta Pruszkowa.

Podczas Żegnaj Lato będzie można skorzystać z atrakcji przygotowanych przez firmę Smurfit Kappa Polska. To wiodący producent opakowań tekturowych na Świecie. Fabryka w Pruszkowie powstała 25 lat temu i dzisiaj jest już jedną z największych w Europie. Już kolejny raz z przyjemnością dołącza do wspólnego pożegnania lata na które przygotowała wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy do składania zabawek z tektury pod czujnym i pomocnym okiem pracowników SK oraz wspólnego malowania tekturowych domków. Na najmłodszych w tym roku czeka najnowszy kartonowy projekt – niespodzianka!
Dodatkowo na stoisku Smurfit Kappa czekać będzie grupa animatorów, którzy nauczą Was robić cuda z balonów, zaplotą piękne kolorowe warkoczyki, a na buziach stworzą bajkowe charakteryzacje. Serdecznie zapraszamy na stoisko Smurfit Kappa!

Nie może Was zabraknąć.

Do zobaczenia w Parku Żwirowisko 2 września 2023 r.
© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content