Aktualnie czytasz
Pruszków – BINGO!

Pruszków – BINGO!

We wrześniu zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich lubiących przygody i zagadki. Pruszkowskie BINGO to sposób na aktywne i pełne niespodzianek spacery po naszym mieście. Dodatkowo to też okazja do zdobycia upominków. Wręczymy je podczas „Powitania Jesieni” w Parku Kościuszki (22.09.23 o godzinie 17:00).

Wyrusz na pełne emocji poszukiwania po parkach i ulicach Pruszkowa już dziś! Komu uda się dostrzec wszystkie szczegóły wskazane na karcie Pruszków-BINGO? Kto zdobędzie upominki?

Zasady są bardzo proste.

Potrzebujesz kartki BINGO i dużej spostrzegawczości. TUTAJ znajdziesz plansze gotowe do wydrukowania. Karty PRUSZKÓW-BINGO rozdajemy również na “Żegnaj lato” 2 września w Parku Żwirowisko w namiocie Urzędu Miasta Pruszkowa. Możesz je też odebrać w kancelarii Urzędu Miasta w godzinach pracy od dziś do 22 września 2023 roku.

Weź kartę bingo, coś do pisania i odszukaj w Pruszkowie wszystkie elementy wskazane na karcie. Każdy odnaleziony element zaznacz, podpisując obrazek. Wygrywa ten, komu uda się zaznaczyć wszystkie obrazki. Zwycięzca krzyczy: PRUSZKÓW – BINGO!

Prosimy, aby osoby biorące udział w zabawie nie zbierały elementów, które odnajdą. Wystarczy je opisać na kartce 😊

Rozwiązane BINGO zabierz ze sobą na wydarzenie „Powitanie Jesieni” 22 września br. do Parku Kościuszki. Każda osoba, która odnajdzie i opisze wszystkie elementy zostanie nagrodzona.

Zapraszamy do zabawy!

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content