Aktualnie czytasz
Sportowy wrzesień w Pruszkowie: ZBIERAMY KROKI!

Sportowy wrzesień w Pruszkowie: ZBIERAMY KROKI!

Wkraczamy w nowy miesiąc w sportowym stylu! Czy jesteście gotowi na wyzwanie, które nie tylko poprawi kondycję, ale także pozwoli na wspólną zabawę i odrobinę sportowej rywalizacji?

Prezydent Miasta Paweł Makuch zaprasza wszystkich Mieszkańców Pruszkowa do udziału w zabawie sportowej „ZBIERAMY KROKI 2023”. To wyjątkowa inicjatywa mająca na celu promocję zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej dla wszystkich dorosłych mieszkańców Pruszkowa. Przygotujcie się na aktywny wrzesień pełen ruchu i pozytywnej energii!

Jak to działa?

Pierwsze, co musisz zrobić, to pobrać aplikację „Aktywne Miasta”, dostępną w Twoim sklepie z aplikacjami mobilnymi. Aplikacja ta stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem podczas wrześniowej aktywności.

Po zainstalowaniu aplikacji „Aktywne Miasta”, przystąp do rywalizacji „Aktywny Wrzesień ZBIERAMY KROKI 2023”. Od teraz możesz rejestrować swoje kroki podczas spacerów lub nordic walkingu. Wszystkie Twoje kroki będą zliczane, a Ty możesz śledzić rywalizację na bieżąco. To doskonała motywacja, by codziennie pospacerować, najlepiej na świeżym powietrzu, i zwiększać swoją aktywność fizyczną.

Dlaczego warto wziąć udział?

To świetna okazja do zadbania o swoje zdrowie i kondycję. Regularna aktywność fizyczna przynosi wiele korzyści dla organizmu – poprawia samopoczucie, odporność, kondycję serca i układu krążenia, a także wpływa pozytywnie na zdrowie psychiczne. To również doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu ze znajomymi i rodziną.

Jak dołączyć do zabawy?

To proste:

  • Pobierz aplikację „Aktywne Miasta” ze swojego sklepu z aplikacjami mobilnymi.
  • Zarejestruj się i utwórz swój profil.
  • Wybierz opcję „Aktywny Wrzesień ZBIERAMY KROKI 2023” i dołącz do wyzwania.
  • Ruszaj na spacery lub nordic walking od 1 do 30 września, a każdy Twój krok zostanie zarejestrowany w aplikacji.

Oczywiście, nie może zabraknąć nagród dla tych, którzy osiągną największą aktywność! Trzech najaktywniejszych uczestników rywalizacji zostanie nagrodzonych sportowymi upominkami. Rozstrzygnięcie zabawy ogłosimy 2 października 2023 na stronie internetowej miasta.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej, do dołączenia do tej inspirującej inicjatywy. Przygotujcie się na miesiąc aktywności, ruchu i radości – krok za krokiem tworzymy zdrowszy i bardziej energiczny Pruszków! Regulamin rywalizacji.

Przypominamy również o pozostałych sportowych atrakcjach: nightskating 1 września, bieg POBIEGASZ-POLUBISZ

Niech wrzesień będzie świętem zdrowia i aktywności! Do zobaczenia na pruszkowskich trasach!

 

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content