Aktualnie czytasz
Otwarcie Biblioteki Głównej Książnicy Pruszkowskiej

Otwarcie Biblioteki Głównej Książnicy Pruszkowskiej

Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza Mieszkańców na otwarcie Biblioteki Głównej Książnicy Pruszkowskiej przy ul. Kraszewskiego 13, które odbędzie się 7 marca.

Budynek Książnicy Pruszkowskiej przeszedł gruntowny remont. Dzięki przeprowadzonym pracom wnętrza stały się nowoczesne i funkcjonalne. Księgozbiór został rozłożony na nowych regałach, między którymi znajdują się siedziska. Całość tworzy wyjątkowy klimat.

W bibliotece dostępne są również stanowiska komputerowe. Obiekt został również wyposażony w toaletę dla osób z niepełnosprawnościami oraz zaplecze socjalne i administracyjne.

– Zapraszam wszystkich Państwa na uroczyste otwarcie i dzień otwarty w Bibliotece Głównej Książnicy Pruszkowskiej, który odbędzie się 7 marca w godzinach 14.00-18.00. Zachęcam do zapoznania się z efektami remontu. Książnica Pruszkowska to historia naszego miasta i regionu. Dzięki modernizacji zyskała nową jakość. Musicie ją Państwo odkryć! Serdecznie zapraszam 7 marca! – powiedział Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch.

Podczas dnia otwartego na Mieszkańców będą czekały niespodzianki! Zachęcamy również do zapisania się do Książnicy Pruszkowskiej i korzystania z jej bogatych zbiorów.

Czekamy na Państwa 7 marca w godzinach 14.00-18.00! Zapraszamy!

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content