Aktualnie czytasz
Wszystkich Świętych w Pruszkowie. Rozkład jazdy komunikacji miejskiej

Wszystkich Świętych w Pruszkowie. Rozkład jazdy komunikacji miejskiej

Wszystkich Świętych to szczególny czas pamięci i refleksji, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich. To także okazja do spotkania z rodziną przyjaciółmi, dzielenia się wspomnieniami i opowiedzenia historii zmarłych. Wielu z nas w tym czasie korzysta z komunikacji miejskiej, by dostać się na cmentarze.

Zmieniona komunikacja miejska z okazji Wszystkich Świętych to wyraźna odpowiedź na potrzeby podróżujących w ten specjalny czas. Dzięki zwiększonej liczbie kursów, specjalnym linom autobusowym, podróżowanie staje się bardziej komfortowe i bezpieczne. Dlatego warto skorzystać z tego udogodnienia i przemieszczać się po mieście w ten wyjątkowy czas.

W celu wygodnego dojazdu na Pruszkowskie Cmentarze uruchomiona zostaje linia C1. Autobusy linii C1 będą kursowały z częstotliwością co ok. 15 minut na trasie: Osiedle Staszica – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW/Łączniczek AK – 3 Maja – ŻBIKÓW Rondo przy Cmentarzu Żbikowskim.

Rozkład jazdy linii C1– Osiedle Staszica – Cmentarz Żbikowski

Autobusy linii nr 4 będą kursowały według specjalnego rozkładu jazdy co 30 – 40 minut w godzinach 7:00-19:00.

Rozkład jazdy linii 4 – Osiedle Staszica – CM. GĄSIN – WKD Pruszków

Jednocześnie informujemy, że w związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Turystycznej w Komorowie, autobusy linii nr 2 w dniach 28.10 – 02.11.2023 roku będą kończyły trasę na przystanku Komorów SUW.

więcej na stronie pod linkiem.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content