Aktualnie czytasz
Rondo na ul. Powstańców

Rondo na ul. Powstańców

rondo Pruszków

U zbiegu ulic Powstańców, Plantowej i Stalowej powstanie rondo. Wraz z nadejściem kwietnia rozpoczynają się prace, w wyniku których to bardzo trudne skrzyżowanie stanie się bezpieczne. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość – utrudnienia w tej części Pruszkowa potrwają wg harmonogramu robót do 12 maja. Do tego czasu skrzyżowanie będzie całkowicie zamknięte. Informacje o możliwych objazdach i zamknięciu skrzyżowania umieszczone są na wszystkich węzłach komunikacyjnych.

W związku z budową ronda, innymi trasami będą kursować autobusy miejskie, o czym już informowaliśmy wcześniej. Stan ten potrwa do zakończenia robót.

Szczegóły dotyczące tymczasowych tras autobusów linii 1, 2, 2bis, 4, 5 i 6 wraz z rozkładami jazdy znajdą Państwo tutaj:

https://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/komunikacja/komunikacja-miejska-zastepcza/aktualnosci/inne-trasy-autobusow-od-1-kwietnia

Koszt tej powiatowej inwestycji, na którą oprócz budowy jezdni składają się niezbędne wydatki związane z budową odwodnienia oraz usunięciem kolizji z istniejącą infrastrukturą techniczną, wynosi 1,8 mln zł. Miasto Pruszków przekazuje na tę inwestycję dotację celową w wysokości 1/3 tej kwoty.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content