Aktualnie czytasz
Taneczne Mistrzostwa Świata i Europy w Libercu

W czeskim Libercu odbyły się taneczne Mistrzostwa Świata i Europy. Szturmem podbiły je reprezentantki z pruszkowskiej Szkoły Podstawowej nr 2.
Gratulujemy naszym uczennicom, tancerkom Dance Imperium z zespołu Folteens, które zdobyły medale na międzynarodowych zawodach tanecznych.

Nasze uczennice zdobyły Mistrzostwa świata Contemporary Balet 12-15 lat oraz Vicemistrzostwo Europy Artistic Dance Show.

Z bardzo dobrych występów mogą się cieszyć również solistki.

W kategorii Juveniles 2 Contemporary Balet finałowe 5 miejsce zajęła Nadia Wesołowska.
Nikola Kozłowska w tej samej kategorii zdobyła 9 lokatę.
W kategorii Junior 2 Contemporary Balet Magda Nowicka, również zajęła 9 miejsce.