Aktualnie czytasz
(NIE)ZIEMSKA GRA – weź udział w wyjątkowej zabawie

(NIE)ZIEMSKA GRA – weź udział w wyjątkowej zabawie

Zapraszamy do udziału w konkursie (NIE) ZIEMSKA GRA! Stwórz własną grę planszową o tematyce związanej z Mikołajem Kopernikiem i wygraj nagrody!

Inspiracją do powstania konkursu są obchody 550-lecia urodzin Mikołaja Kopernika. Projekt jest znakomitą okazją do pogłębienia wiedzy o życiu polskiego astronoma. Celem konkursu jest również rozwój kreatywności i pomysłowości, wykorzystanie twórczego myślenia i wspólne, rodzinne spędzenie czasu.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji i wykonanie gry planszowej o tematyce związanej z Mikołajem Kopernikiem – jego życiem, działalnością, miejscem zamieszkania. Uczestnikami mogą być rodziny z dziećmi z Pruszkowa i okolic. Każda grupa może wykonać jedną pracę konkursową, która powinna być zrealizowana w formie gry planszowej i dostarczona wraz ze szczegółowym opisem zasad i wszystkimi elementami niezbędnymi do jej przeprowadzenia. Format pracy nie może przekraczać wymiary A3 – 420 x 297 mm.

Termin złożenia prac mija 6 lutego 2023 roku. Prace należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 10 w Pruszkowie, ul. Pływacka 16, 05-800 Pruszków, w godzinach 8.00 – 15.00.

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody!
6 voucherów na wystawę Centrum Nauki Kopernik oraz 8 do Planetarium, a także upominki rzeczowe.

Organizatorem konkursu jest Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności SOWA w Szkole Podstawowej nr 10 w Pruszkowie.

Zapoznaj się z REGULAMINEM

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content