Aktualnie czytasz
Konkurs „Patriotyczny Głos Seniora”

Konkurs „Patriotyczny Głos Seniora”

Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora, organizator Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Patriotyczny Głos Seniora”.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów do uczestnictwa w konkursie, który odbywa się w ramach projektu: “Patriotyczny Głos Seniora – Śladami Niepodległej”.

Czekamy na zgłoszenia zawierające ciekawy artykuł i fotografie lub materiał wideo poświęcone miejscu związanemu z walką o niepodległość Polski w Twojej okolicy. Mogą to być ulice, pomniki, tablice pamiątkowe, postaci historyczne związane z danym miejscem, a także budynki i elementy przyrody. Liczymy na Państwa inwencję twórczą i kreatywność!

Tekst nie powinien przekraczać 6 tys. znaków (około dwóch stron formatu A4), a zdjęcia powinny być zapisane w formacie jpg. lub png. o maksymalnej rozdzielczości 300 dpi, czyli ok. 1 MB.

Jak się zgłosić?
Opisz swoją historię i dołącz do niej zdjęcie a następnie wyślij z dopiskiem “PATRIOTA” na adres mailowy konkurs@manko.pl.

Zwycięskie prace w ramach nagrody ukażą się w ogólnopolskim magazynie Patriotyczny Głos Seniora – Śladami Niepodległej.

Więcej informacji na stronie internetowej: Patriotyczny Głos Seniora – Śladami Niepodległej – Głos Seniora

Regulamin konkursu

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content