Aktualnie czytasz
Styczniowe koncerty w Pruszkowie

Styczniowe koncerty w Pruszkowie

Zapraszamy w styczniu na koncerty dla dzieci jak i dla dorosłych. Wszystkie kulturalne spotkania będą miały miejsce w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie, Pl. Jana Pawła II 2, 05-800 Pruszków.

KONCERT DLA DZIECI.

To już czwarte spotkanie z cyklu „kulturoznawczych” wydarzeń muzycznych z zespołem Mozaika. Dobry żart tynfa wart – czyli różne możliwości wywołania radości.

Proszę Państwa, oto nasz gość specjalny! Jaśnie Pan Śmiech! Zawsze wprawia nas w dobry nastrój, a w myśl pewnego przysłowia przynosi też wiele zdrowia. Uwaga – pojawi się w różnych odsłonach – monolog, skecz, piosenka, gag, pantomima – to tylko niektóre z jego ulubionych kreacji! Aktorzy scen teatralnych i muzycznych, w tym również kabaretowych, zapraszają nas do świata tych sztuk, w których często gości Pan Śmiech, pozostawiając widzów pełnych radosnego uniesienia!

26 stycznia, godz. 11.00.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

KONCERT DLA DOROSŁYCH.

Koncert Magdaleny Warzechy z zespołem.

Podczas pierwszego koncertu w nowym roku zobaczymy i usłyszymy monodram niezwykle utalentowanej i cenionej aktorki Teatru Narodowego w Warszawie. Po koncertach jazzowych i klasycznych czas na spektakl literacko-kabaretowy. Kaprysy zaspokojone to lekkość, wdzięk i poczucie humoru. Czy trzeba czegoś więcej? Odpowiedź brzmi – NIE. Bohaterką spektaklu jest kobieta, a może nawet są to wszystkie kobiety świata ze wszystkimi ich kaprysami.

MAGDALENA WARZECHA – scenariusz i reżyseria
SERGIJ OHRIMCHUK – skrzypce
KONRAD WANTRYCH – fortepian
MICHAŁ JAROS – kontrabas
ROBERT MURAKOWSKI – trąbka

Koncert: 18 stycznia, godz. 19.00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Muzeum. Zapraszamy!

 

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content