Aktualnie czytasz
Pruszków – to lubię! 2023 – działo się!

Pruszków – to lubię! 2023 – działo się!

Rok 2023 za nami! Cieszymy się, że mogliśmy zaoferować różne formy wspólnego spędzania czasu. Przypominamy najważniejsze z nich! Zachęcamy do spacerów po Parku Kościuszki, gdzie można obejrzeć niektóre wydarzenia z Waszym udziałem.

Koncerty, spotkania edukacyjne, warsztaty, pikniki, aktywności kulturalne i sportowe stanowiły doskonałą okazję do wspólnego spędzania czasu. Mam nadzieję, że ta krótka podróż przez liczne spotkania i uroczystości w 2023 roku rozbudzi w Was apetyt na udział w tegorocznych imprezach – zaprasza do obejrzenia wystawy Paweł Makuch, Prezydent Miasta Pruszkowa.

Zaprezentowany na wystawie materiał zapewne wywoła miłe wspomnienia, a równocześnie stanie się okazją do zaplanowania udziału w tegorocznych wydarzeniach. Szczegóły już wkrótce!

Przed nami mnóstwo kolejnych wydarzeń, które sprawiają, że Pruszków zmienia się dla Ciebie, staje się bezpiecznym miejscem do życia, pełnym radości i inspiracji dla wszystkich Mieszkańców. Każde spotkanie i każda rozmowa jest dla mnie bardzo cenna. To okazja do sprawdzenia, jakiego Pruszkowa potrzebujecie – dodaje Prezydent.

O wszystkich wydarzeniach miejskich informujemy Państwa na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych.

Zachęcamy również do korzystania z oferty Pruszkowskiej Karty Mieszkańca.

Szczegóły na stronie https://pkm.pruszkow.pl/ oraz na facebooku.

Najnowszych informacji szukajcie również na naszej stronie internetowej oraz w kalendarium.

O wszystkim, co ważne przypominamy również w Newsletterze. Wystarczy tylko wysłać do nas chęć zapisu  i już macie Państwo informacje z pierwszej ręki.

Pruszków zmienia się dla Ciebie!

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content