Aktualnie czytasz
Gala finałowa przeglądu tanecznego 'Wytańczyć marzenia”

Gala finałowa przeglądu tanecznego 'Wytańczyć marzenia”

Już 15 marca 2024 r. o godz. 16.00 w Sali Audytoryjnej MOK w Pruszkowie, odbędzie się niezwykłe wydarzenie dla wszystkich miłośników tańca.

„Wytańczyć marzenia” to wydarzenie, które ma na celu nie tylko pokazanie talentu i pasji młodych tancerzy, ale także motywowanie ich do dążenia do spełnienia swoich marzeń tanecznych. Tańce, które zostaną zaprezentowane podczas gali finałowej, zostały przygotowane przez uczniów pruszkowskich szkół podstawowych pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy pomagali stworzyć niezwykłe choreografie.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, publiczność będzie miała okazję zobaczyć różnorodne formy tańca, od klasycznych i nowoczesnych, po hip-hop i street dance. Każdy z uczestników ma szansę wyrazić siebie poprzez taniec i pokazać swoje umiejętności oraz emocje, które chcą przekazać widzom.

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Pruszkowa Pawła Makucha, dodaje temu wydarzeniu dodatkowego prestiżu i znaczenia.

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca i sztuki do udziału w tej wyjątkowej gali „Wytańczyć marzenia”. To nie tylko okazja do zobaczenia niezwykłych występów tanecznych, ale także możliwość wsparcia i motywowania młodych talentów do dążenia do spełnienia swoich marzeń. Niech ta gala będzie inspiracją dla wszystkich, aby śmiało realizować swoje pasje i marzenia poprzez sztukę taneczną.

Bezpłatne wejściówki do odebrania TUTAJ.

 

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content