Aktualnie czytasz
Dni Pruszkowa 2019 już za nami

Dni Pruszkowa 2019 już za nami

Dni Pruszkowa 2019

XXI edycja dorocznych „Dni Pruszkowa” dobiegła końca. Mieszkańcy, a szczególnie ich najmłodsza reprezentacja, przez dwa dni – sobotę i niedzielę 25 i 26 maja, mogli bawić się, pożytecznie i miło spędzić czas. Pośród niezliczonych atrakcji każdy mógł znaleźć  coś dla siebie. Trudno je wszystkie wymienić, zapraszamy więc do oglądania fotorelacji tu i na fb. Galeria będzie uzupełniana.

Kulminacją obu dni były jak zwykle koncerty na dużej scenie w Parku Kościuszki. W sobotę oprócz „Tulii”, mogliśmy posłuchać młodzieży kształcącej się w Miejskim Ośrodku Kultury, „Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej” i Mateusza Ziółki.  Drugi dzień stał pod znakiem występu Zespołu Tańca Ludowego „Pruszkowiacy” świętującego w tym roku cztery dekady istnienia oraz Kasi Stankiewicz z zespołem „Varius Manx”, która wystąpiła jako gwiazda wieczoru po pruszkowskiej formacji „Natural Made Rockers” i Antku Smykiewiczu.

Organizowane przez Prezydenta Miasta imprezy cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród Mieszkańców. Jak zwykle, prosimy Państwa o uwagi i propozycje. Zapraszamy do korzystania z następnych wydarzeń. Najważniejsze z nich – koncert 20 lipca. Spotkamy się na Placu Jana Pawła II. Wkrótce szczegóły.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content