Aktualnie czytasz
Rozmowy z Prezydentem o transporcie

Rozmowy z Prezydentem o transporcie

  • "Porozmawiajmy o Pruszkowie"
Spotkanie rozmowy z prezydentem

Na pierwsze spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie”, które odbyło się z inicjatywy Prezydenta Miasta Pawła Makucha, przybyli mieszkańcy zainteresowani tematyką transportu. Odbyło się ono w poniedziałek, 29 kwietnia 2019 roku w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Nie zawiedli mieszkańcy, którzy przybyli, by podzielić się z Prezydentem i jego Zastępcami uwagami na temat funkcjonowania komunikacji zbiorowej na terenie Pruszkowa oraz postulatami dotyczącymi codziennych dojazdów do Warszawy.

Omówiono sprawy najbardziej nurtujące, m.in. rozkłady jazdy i dostęp do nich, stan techniczny pojazdów obsługujących pruszkowskie linie, podejście kierowców do pasażerów.

Prezydent poinformował, że niebawem wejdą w życie zaktualizowane rozkłady jazdy autobusów, zwiększy się częstotliwość kursów linii najbardziej obciążonych, a linia 5 zostanie poprowadzona nową trasę. O szczegółach będą Państwo poinformowani.

Połączenie autobusowe Pruszkowa z Warszawą, to drugie zagadnienie poruszane podczas spotkania.  Prezydent poinformował, że w najbliższym czasie Zarząd Transportu Miejskiego przedstawi trzy propozycje połączeń ze stolicą. Po konsultacjach zostaną wybrane rozwiązania najkorzystniejsze dla naszego miasta.

Na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie” Pan Prezydent zaprasza w poniedziałek 17 czerwca, o godzinie 18:30, w sali 21 w Urzędzie Miasta Pruszkowa. Na prośbę Państwa będzie ono dotyczyło również transportu.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content