Aktualnie czytasz
21 listopada – Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada – Dzień Pracownika Socjalnego

kwiaty

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością pragnę złożyć serdeczne życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. To wyjątkowe święto daje nam możliwość docenienia i podziękowania za Państwa trudną, ale niezwykle ważną pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, wiedzy i empatii, przyczyniacie się do poprawy jakości życia osób najbardziej potrzebujących. Wasza praca nie tylko niesie im wsparcie, ale daje również nadzieję i nową szansę na lepsze jutro. Niezależnie od tego, czy pomagacie osobom starszym, rodzinom w trudnej sytuacji czy ludziom bezdomnym, Państwa poświęcenie i oddanie zasługują na najwyższe uznanie.

Wielkie podziękowania kieruję również do wszystkich pracowników socjalnych za wsparcie i pomoc, jaką świadczycie również tym, którzy wykonują podobne zadania w służbie zdrowia, edukacji i innych obszarach społecznych. Wasza praca jest nieoceniona i stanowi nieodłączną część zróżnicowanego systemu opieki społecznej.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego życzę Państwu wielu sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu ciepłych i wdzięcznych uśmiechów tych, którym pomagacie. Niech Wasza codzienna praca będzie dalej przepełniona życzliwością, zrozumieniem i profesjonalizmem.

Serdecznie dziękuję za Państwa trud i oddanie. Życzę wszystkim pracownikom socjalnym pomyślności, zdrowia oraz nieustannej pasji w dążeniu do tworzenia lepszego i bardziej sprawiedliwego świata.

Z wyrazami szacunku,

Paweł Makuch Prezydent Miasta Pruszkowa

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content