Aktualnie czytasz
Otwarte szkolenia dla mieszkańców w zakresie obsługi Automatycznego Defibrylatora AED

Otwarte szkolenia dla mieszkańców w zakresie obsługi Automatycznego Defibrylatora AED

Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska w ramach dotacji tzw. „mały grant” zaprasza wszystkich zainteresowanych na otwarte szkolenia z zakresu obsługi Automatycznego Defibrylatora AED. Celem tych spotkań jest podniesienie świadomości mieszkańców w zakresie pierwszej pomocy oraz umożliwienie nauki obsługi tego urządzenia, które może uratować życie.

Miejsce szkoleń to Przystanek Pruszków, ul. Sienkiewicza 2. Szkolenia odbędą się w godzinach 17:00-21:00, co pozwoli na uczestnictwo większej liczby osób o różnych zajęciach oraz zaangażowaniach.

Terminy szkoleń zostały ustalone na 27.11.2023 r., 04.12.2023 r. oraz 08.12.2023 r.

Niezależnie od preferowanych dat, istnieje możliwość wzięcia udziału w jednym z trzech dostępnych terminów, tak aby każdy mógł znaleźć dogodną dla siebie możliwość zdobycia potrzebnej wiedzy.

Warto podkreślić, że szkolenia będą przeprowadzane przez doświadczonych instruktorów z Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie pierwszej pomocy oraz obsługi Automatycznego Defibrylatora AED. Biorąc udział w tych szkoleniach, uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się nie tylko korzystania z defibrylatora, ale także zyskać wiedzę na temat reanimacji, udzielania pomocy przedmedycznej oraz innych kluczowych umiejętności niezbędnych w przypadku nagłych sytuacji.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na otwarte szkolenia z obsługi Automatycznego Defibrylatora AED. Dzięki nabyciu tych umiejętności dajemy sobie szanse na jeszcze większe bezpieczeństwo i szybką pomoc w nagłych przypadkach. Wiedza, którą zdobędziemy na tych szkoleniach, może okazać się bezcenna – bywa, że czas reakcji jest kluczowy w ratowaniu życia.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content