Aktualnie czytasz
Pruszkowski Flesz Sportowy

Zapraszamy na przegląd sportowych wiadomości.

Znicz Pruszków przegrał z GKS Tychy 2:3 w meczu 27. kolejki Fortuna I ligi. 19 kwietnia na własnym stadionie żółto-czerwoni podejmą Wisłą Kraków. Początek spotkania o 20.30.

Znicz Basket Pruszków nie awansował do ćwierćfinału play-off. Zespół Michała Spychały przegrał drugi mecz z OPTeam Resovią Rzeszów 75:85. Dziękujemy za sezon pełen sportowych emocji!

13 kwietnia w hali MOS przy ul. Gomulińskiego 4 odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate Tradycyjnym. Gratulacje dla wszystkich medalistów! Podziękowania za piękną walkę dla uczestników!

70 uczestników pojawiło się na starcie 439. parkrun Pruszków. Kolejne spotkanie w sobotę 20 kwietnia o 9.00 w Parku Potulickich.

Mistrzostwa Europy WDSF w szwedzkim Skövde. Justyna Wrońska & Weronika Samorek z Dance Imperium Pruszków wywalczyły 6 finałowe miejsce w swojej konkurencji. Piąte miejsce w kategorii małych formacji zajęła formacja Folteens.

Sukcesy tancerzy UKS Top Dance na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Feeling. Gratulujemy wszystkim medalistom! Brawo!

źródło: Znicz Basket Pruszków