Głosuj na projekty przez całą dobę

głosowanie

Mieszkańcy Pruszkowa mogą korzystać z punktu do głosowania, który będzie czynny w Urzędzie Miasta Pruszkowie przez całą dobę.

Urna przeznaczona do składania kart przez Mieszkańców Pruszkowa w czasie głosowania na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na rok 2020, stać będzie:

1. w godzinach pracy urzędu (poniedziałek 8:00 -18:00, wtorek-czwartek 8:00 – 16:00, piątek 8:00 – 14.00) na parterze, przy wejściu głównym – naprzeciwko kancelarii,
  2. natomiast w pozostałych godzinach  w siedzibie Straży Miejskiej – pokój nr 2 na parterze – wejście od podwórka, jak również w dniach 24 i 25 sierpnia.

Przypominamy, głosowanie w tegorocznej edycji od 19 sierpnia do 26 sierpnia 2019.

Karty papierowe do głosowania dostępne będą przy urnie i na stronie internetowej budżetu obywatelskiego.

Zapraszamy do głosowania.

Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa