Aktualnie czytasz
Nabór wniosków o przyznanie stypendium naukowego imienia Jana Mazurkiewicza dla studentów

Nabór wniosków o przyznanie stypendium naukowego imienia Jana Mazurkiewicza dla studentów

Nabór wniosków o przyznanie stypendium naukowego imienia Jana Mazurkiewicza dla studentów został właśnie ogłoszony. Jest to doskonała okazja dla ambitnych i uzdolnionych młodych ludzi, którzy pragną rozwijać swoje pasje naukowe.

Stypendium, ma na celu nagradzanie studentów, którzy odnoszą sukcesy w swojej dziedzinie naukowej. Kwota stypendium jest odpowiednio wysoka, aby wesprzeć ich dalsze badania i umożliwić rozwój ich kariery naukowej.

Warunkiem ubiegania się o stypendium jest posiadanie statusu studenta na uczelni akademickiej oraz udokumentowanie swoich osiągnięć naukowych. Komisja weryfikująca wnioski będzie zwracać uwagę na wyniki w nauce, publikacje naukowe, udział w konferencjach naukowych oraz inne osiągnięcia akademickie.

Wnioski można składać do 30 października w Urzędzie Miasta Pruszkowa, zgodnie z podanymi wytycznymi. Uwzględnione zostaną tylko wnioski spełniające wymagania formalne i które wykazują wyjątkową jakość badań oraz zaangażowanie w rozwijanie wiedzy naukowej.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w naborze wniosków o przyznanie stypendium naukowego imienia Jana Mazurkiewicza dla studentów. To doskonała okazja, by podjąć wyzwanie i pokazać swoją pasję do nauki.

Poniżej link do uchwały:

Uchwała Nr LXXX.748.2023 Rady Miasta Pruszkowa w sprawie stypendiów naukowych imienia Jana Mazurkiewicza dla studentów

 

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content