Aktualnie czytasz
I miejsce w Rankingu „Ekonomiczny Sukces Kadencji 2018–2023”

I miejsce w Rankingu „Ekonomiczny Sukces Kadencji 2018–2023”

Miasto Pruszków zdobyło I miejsce w Rankingu „Ekonomiczny Sukces Kadencji 2018–2023”. To ogromne osiągnięcie, które potwierdza wysoką jakość zarządzania i dynamiczny rozwój gospodarczy miasta.

Ranking „Ekonomiczny Sukces Kadencji” to zestawienie samorządów, które w największym stopniu przyczyniły się do wzrostu gospodarczego swojego regionu. Miasto Pruszków już po raz kolejny udowodniło swoje zaangażowanie i efektywność, zajmując pierwsze miejsce w rankingu za okres 2018–2023.

Władze Pruszkowa podkreślają, że I miejsce w Rankingu „Ekonomiczny Sukces Kadencji 2018–2023” to wynik wieloletnich działań i strategicznego podejścia do rozwoju miasta. W ciągu ostatniej kadencji zrealizowano wiele projektów, które przyciągnęły inwestorów i przyczyniły się do wzrostu gospodarczego. Przykładami takich projektów są m.in. budowa nowoczesnych parków, rozbudowa ważnych dróg czy tworzenie nowych miejsc pracy.

Sukces Pruszkowa nie jest tylko powodem do dumy dla lokalnej społeczności, ale również bodźcem dla innych samorządów, które chcą osiągnąć podobne rezultaty. Przykład Pruszkowa pokazuje, że zdecydowane działania i skupienie na konkretnych celach przynoszą efekty.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content