Aktualnie czytasz
Rodzinny Piknik Ekologiczny

Rodzinny Piknik Ekologiczny

Już w najbliższą sobotę (16 września 2023r.) Prezydent Miasta Pruszkowa zaprasza wszystkich na Rodzinny Piknik Ekologiczny, który odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej Nr 10. Od godziny 13:00 do 17:00 na uczestników czekać będzie wiele atrakcji oraz konkursy z nagrodami.

Między innymi do dyspozycji uczestników będzie wielki dmuchany namiot zaaranżowany na pokój zagadek, rowery wytwarzające prąd, na których uczestnicy będą mogli sprawdzić siłę własnych mięśni żeby naładować swój telefon. Korzystając z technologii VR będziemy mogli wziąć udział w cyfrowej wspinaczce i zobaczyć piękno otaczającego świata z bardzo wysoka a także skorzystać z aplikacji multimedialnych i quizów dotyczących tematów ochrony środowiska. Uczestnicy będą mieli okazję wykonać oryginalną biżuterię przy użyciu resztek różnobarwnych tkanin z recyklingu oraz  wykonać bomby nasienne.
Ponadto będą organizowane gry, puzzle oraz ekologiczny TWISTER w formatach XXL, wyścigi w śmiesznych goglach, przeciąganie liny oraz zabawy z chustą animacyjną.

W namiocie Miasta Pruszkowa będziecie mogli wymienić rośliny i książki oraz wziąć udział w ankiecie i odebrać eko upominki.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Do zobaczenia!

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content