Aktualnie czytasz
Poniedziałkowy Flesz Sportowy

Zapraszamy do zapoznania się ze sportowymi informacjami.

Znicz Pruszków pokonał Wisłę Puławy 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Maciej Firlej. Znicz zajmuje 4. miejsce w tabeli eWinner II ligi. Do końca sezonu pozostało jedno spotkanie. 4 czerwca o 18.00 żółto-czerwoni na wyjeździe zmierzą się z Hutnikiem Kraków.

Marta Kobecka (UKS Kapry-Armexim Pruszków) zajęła trzecie miejsce w Polish International Trophy – Pucharze Polski seniorów w pięcioboju nowoczesnym.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II zdobyła mistrzostwo województwa mazowieckiego w koszykówce. Gratulacje!

Parkrun Pruszków wystartował po raz 391. Biegacze pokonali 5-kilometrową trasę i już szykują się do kolejnego spotkania. Parkrun już w sobotę – 3 czerwca o godz. 9.00 w Parku Potulickich.

Karate Klub Pruszków zorganizował XX Mistrzostwa Klubu oraz XVI Turniej Rodzinny. Świetna atmosfera, dobra zabawa i sportowa rywalizacja.

Aleksander Wielechowski (Klub Judo Ulisses Team) zajął 3. miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży 2023 w kategorii U14 w wadze do 66kg. Gratulacje!

Zapraszamy na fitness rodzinny w poniedziałki na skwerze ZTL Pruszkowiacy. Szczegóły: https://tiny.pl/chfs4