Pruszkowskie Wianki 2018

24 czerwca 2018 r.
godzina: 12:00
miejsce:  Park Potulickich, Pruszków

Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński zaprasza Państwa do Parku Potulickich na coroczną piknikową zabawę „Pruszkowskie Wianki”. Nad stawami w niedzielę (24 czerwca) w parkowej scenerii jak co roku zaplanowano szereg atrakcji (szczegóły na afiszu), w tym konkursy na najładniejszy wianek i poszukiwanie kwiatu paproci. Do wygrania jak zawsze atrakcyjne nagrody.

W czasie festynu będzie można popływać kajakami. Przejażdżki te cieszą się ogromnym powodzeniem. Weekendowa wypożyczalnia kajaków czynna jest przez całe lato, w każdą sobotę i niedzielę, w godzinach od 10.00 do 18.00.

Od 18.00 zabawa taneczna na dechach!

Na Placu Jana Pawła II od godziny 12.00 Klub Motocykli Dawnych i Ciężkich Nornica Pruszków we współpracy z organizatorem festynu organizuje wystawę ok. 100 zabytkowych motocykli.

O 17.00 ulicami Pruszkowa przejedzie parada motocykli.

UWAGA! Na prośbę mieszkańców i osób zainteresowanych udziałem w III Pruszkowskim Nightskatingu Urząd Miasta Pruszkowa, jako organizator wydarzenia, podjął decyzję o zmianie godziny startu przejazdu rolkarzy przez miasto – start godzina 19.00.

Zbiórka 24 czerwca na Placu Jana Pawła II w Pruszkowie od godziny 18.30, start o godzinie 19.00.

Wprowadzenie korekty godzinowej spowodowane jest faktem, że tego dnia o godzinie 20.00 rozpoczyna się drugie grupowe starcie biało-czerwonych – mecz z Kolumbią.

XIV Pruszkowskie Wianki – 24 czerwca, Park Potulickich.

Serdecznie zapraszamy! Udział we wszystkich atrakcjach darmowy!

Informacje:
Biuro Promocji i Kultury Miasta,