Home Nabór do Służby Więziennej – spotkanie informacyjne

Data

21.11.2023
Expired!

Czas

10:00 - 13:00

Nabór do Służby Więziennej – spotkanie informacyjne

21 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się spotkanie informacyjne na temat rekrutacji do służby więziennej. Spotkanie będzie miało miejsce w sali 21 w Urzędzie Miasta Pruszkowa. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat wymagań, procedur rekrutacyjnych i perspektyw rozwoju w tej zawodowej dziedzinie.

Podczas spotkania dowiesz się, jakie umiejętności są niezbędne do podjęcia pracy w służbie więziennej. Będziesz mógł również zadawać pytania dotyczące procesu rekrutacji, a także zdobyć potrzebne informacje dotyczące szkolenia i dalszych szans awansu. Specjaliści z służby więziennej będą obecni, aby przedstawić Ci swoje doświadczenia i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Rekrutacja do służby więziennej jest otwarta dla osób pełnoletnich o odpowiednich kwalifikacjach oraz dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Praca w więzieniu wymaga poświęcenia, wytrwałości i umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jednak oferuje również wielką satysfakcję z udziału w procesie resocjalizacji skazanych oraz stabilne zatrudnienie.

Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy w służbie więziennej oraz spełniasz odpowiednie wymagania, nie przegap spotkania informacyjnego! Zarezerwuj sobie czas od 10:00 do 13:00 w dniu 21 listopada i przyjdź do sali 21 w Urzędzie Miasta Pruszkowa.

Zobacz Komentarze (0)

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone

"