Aktualnie czytasz
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele, Dyrektorzy szkół, Pracownicy oświaty i Wychowawcy,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy przekazać Wam serdeczne życzenia, pełne uznania i wdzięczności za Waszą niezwykłą pracę oraz poświęcenie, których codziennie doświadczamy.

To właśnie Wy, jako nauczyciele i pracownicy oświaty, kształtujecie naszą przyszłość, wpływając na rozwój młodych umysłów. Wasza pasja, wiedza i oddanie sprawiają, że każdy dzień spędzony w szkole jest dla nas pełen odkryć, sukcesów i przyjemności nauki.

Dziękujemy Wam za codzienną inspirację, cierpliwość, zrozumienie i wsparcie. Wasza determinacja i wyjątkowe zdolności sprawiają, że każde dziecko czuje się wyjątkowe i zdolne do osiągnięcia największych celów.

Życzymy Wam, byście na co dzień doświadczali wielu radości, chwil pełnych sukcesów i spełnienia zawodowego. Niech Wasza praca przynosi satysfakcję i daje dużo energii do dalszego trudu, bo to Wy budujecie przyszłość naszego miasta.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą troskę i oddanie w pracy na rzecz naszej społeczności.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content