Aktualnie czytasz
Wyniki konkursu plastyczno-ekologiczny dla uczniów Szkoły Podstawowej „Plakat zaprojektuję, u ptaków zapunktuję”

Wyniki konkursu plastyczno-ekologiczny dla uczniów Szkoły Podstawowej „Plakat zaprojektuję, u ptaków zapunktuję”

Zakończyliśmy Konkurs Plastyczno-Ekologiczny dla uczniów Szkoły Podstawowej „Plakat zaprojektuję, u ptaków zapunktuję”.

Do 13 listopada br. uczniowie Szkół Podstawowych mogli złożyć prace plastyczne o tematyce związanej z zasadami prawidłowego dokarmiania ptaków.

Wasze prace tak Nam się spodobały, że postanowiliśmy nagrodzić nie 12, a 28 uczestników. 4 prace zostaną umieszczone w Parkach Miejskich jako tablice informacyjne. Chcemy aby Wasz przekaz trafił do każdego mieszkańca Pruszkowa. Osoby, które zostały wyróżnione otrzymają informację w sprawie odbioru nagród. Pozostałych uczestników zapraszamy po dyplomy.

Zachęcamy do odebrania Waszych prac, a do Dyrektorów Szkół zwracamy się z serdeczną prośbą o zorganizowanie w szkołach lekcji na temat prawidłowych zasad dokarmiania ptaków i urządzenia wystawy.

Bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie konkursem. Cieszymy się, że Nasi Najmłodsi Mieszkańcy wiedzą jak prawidłowo dokarmiać ptaki, a dodatkowo potrafią łączyć zdobytą wiedzę z umiejętnościami artystycznymi. Każda praca jest inna, wyjątkowa i wykonana z należytą starannością i oryginalnością. Wszyscy uczestnicy zasługują na tytuł Przyjaciela Ptaków.

Dla wyróżnionych uczestników Prezydent Miasta Pruszkowa ufundował nagrody rzeczowe w postaci książek i ekogadżetów za kwotę ok 4 200,00 zł.

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej.

Pozostałe prace znajdują się w galerii na Facebooku na profilu Miasta Pruszków.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content