Aktualnie czytasz
„Ubrana w pewność siebie” – warsztaty dla kobiet

„Ubrana w pewność siebie” – warsztaty dla kobiet

ręce

Zapraszamy Mieszkanki Pruszkowa na warsztaty rozwojowe „Ubrana w pewność siebie”.

Program obejmie grupę 30 kobiet, odbędzie się w trzech blokach, trwających ogółem 12 godzin. Zajęcia odbędą się: 14 listopada, 22 listopada oraz 19 grudnia w godz.16:00-20:00 w sali konferencyjnej „Przystanku Pruszków” w budynku PKP, przy ul. Sienkiewicza 2 w Pruszkowie.

Zajęcia będą prowadzone w trzech modułach szkoleniowych:

  1. Jak zbudować pewność siebie
  2. Wizerunek, czyli co komunikujesz światu
  3. Twój plan zawodowy

W ramach warsztatów uczestniczki zostaną wyposażone w narzędzia, dzięki którym nauczą się budować pewność siebie i dzięki niej stworzyć fundament swojego sukcesu i szczęścia. Praca prowadzona będzie metodą rozmów coachingowych, ćwiczeń rozwojowych, z wykorzystaniem różnorodnych technik budowania, wzmacniania i utrzymywania wiary w siebie.

Filar I: Jak zbudować pewność siebie – 14 listopada 2022

Dzięki zdefiniowaniu swoich wartości, uświadomisz sobie swój potencjał i wyjątkowość. Przyjrzenie się swoim słabościom pozwoli wytyczyć sposoby pracy nad nimi. Zintegrowanie wiedzy o sobie pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać potencjał osobowości, jakim dysponujesz.

Filar II: Wizerunek, czyli co komunikujesz światu – 22 listopada 2022

Świadomej psychice pomoże piękny wizerunek. Przekonasz się, jak odnaleźć własny styl, czuć się dobrze i wyglądać atrakcyjnie. Dowiesz się, jaka kolorystyka Ci służy, w jakich fasonach podkreślisz atuty i w czym wyglądasz jak milion dolarów. Umocnisz się w poczuciu, że jesteś osobą wyjątkową i piękną, która może odważnie iść przez życie, realizując siebie.

Filar III: Twój plan zawodowy – 19 grudnia 2022

To spotkanie pozwoli Ci określić i dostosować swój styl i umiejętności komunikacyjne w przestrzeni zawodowej, wyznaczać własne granice dzięki skutecznym umiejętnościom werbalnym i niewerbalnym, udoskonalisz swoją inteligencję emocjonalną.

Uświadomienie sobie obecnego miejsca w życiu, przeanalizowanie powodów, dla których nie jest ono dla nas satysfakcjonujące, to często dobry początek dla budujących zmian. Rozwój osobisty to też wiara w siebie i swoje możliwości, a ta przekłada się na poprawę jakości życia,  lepsze relacje, realizację stawianych celów, sukcesy zawodowe i zwyczajnie dobre życie. Autorki warsztatów „UBRANA W PEWNOŚĆ SIEBIE” motywują kobiety do życia pełnią.

Dołącz do kobiet, które chcą poprawić jakość swojego życia, zadbać o siebie i zbudować właściwą pewność siebie. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy (link).

Dowiedz się więcej o pozostałych warsztatach dla Mieszkańców Pruszkowa (link do ogólnego artykułu).

Warsztaty poprowadzą:

Magdalena Sokołowska – konsultant, coach, mentor z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.  Współpracowała z organizacjami z kapitałem międzynarodowym i polskim, działającymi w branżach technicznych, instalacyjnych, hotelarskich, FMCG. Absolwentka studiów podyplomowych SWPS oraz Szkoły Trenerów Biznesu realizowanej przez Grupę TROP. Ma doświadczenie w szeroko rozumianych treningach i warsztatach dla kadry kierowniczej oraz kadry średniego szczebla.

Sylwia Różalska-Lange – kobieta spełniona, żona i mama. Miłośniczka ludzi, podróżowania i kulinarnego smakowania. Liderka z 20-letnim stażem w korporacji. Jako coach i mentor pracuje z kobietami, które chcą być skutecznymi i efektywnymi liderkami, pomaga w definiowaniu i realizacji celów życiowych i zawodowych. Z pasji i zamiłowania do człowieka współpracuj z klientami także w obszarze budowania ich wizerunku.

Warsztaty dla kobiet „UBRANA W PEWNOŚĆ SIEBIE”

Warsztaty Ubrana w pewność siebie 14-11-2022

Warsztaty Ubrana w pewność siebie 22-11-2022

Warsztaty Ubrana w pewność siebie 19-12-2022

 

 

 

 

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content