Aktualnie czytasz
Konkurs na film o zdrowym posiłku

Konkurs na film o zdrowym posiłku

Młodzieżowa Rada realizuje projekt w ramach zadania pn. „Liderzy Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Jednym z elementów jest – konkurs na film o zdrowym posiłku.

Zadanie Konkursowe polega na stworzeniu, w składzie dwuosobowym  (w  którym co najmniej jedna osoba jest w wieku 9-19 lat druga osoba może być powyżej wskazanego wieku) krótkiego filmu, który przedstawiać będzie jak autorzy filmu samodzielnie wykonują zdrową potrawę, prezentują produkty użyte do przygotowania potrawy (bez lokowania produktu) oraz  opisują substancje odżywcze i ich wpływ na nasze zdrowie i życie.

Konkurs dedykowany mieszkańcom miasta Pruszkowa. Dla laureatów konkursu nagroda w postaci profesjonalnych warsztatów kulinarnych.

Filmy w formacie kompatybilnym z programem „Windows Media Player” (np. 3GP, AAC, AVCHD, MPEG-4, WMV i WMA, AVI, DivX, MOV i XviD) należy składać jedną z wybranych metod:

1. Drogą elektroniczną na  adres e-mail wis@miasto.pruszkow.pl z  wykorzystaniem usługi internetowej służącej do transferowania plików np. „WeTransfer”, „Dysk  Google” do 4 grudnia 2023 r. do  godziny  18:00. W  zgłoszeniu należy wpisać: nazwę filmu (potrawy), imiona, nazwiska i wiek autorów oraz wypełniona i  podpisaną zgodę rodzica/opiekuna prawnego o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystaniu wizerunku osoby niepełnoletniej, która stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu

2. Na nośniku danych pamięci USB (pendrive). Pendrive wraz z  wypełnioną i  podpisaną zgodą rodzica/opiekuna prawnego o  wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystaniu wizerunku osoby niepełnoletniej, która stanowi załącznik Nr 1 do Regulaminu, należy dostarczyć w kopercie opisanej: nazwą filmu (potrawy), imieniem, nazwiskiem oraz numerem kontaktowym, adresem e-mail do autorów filmu do 4 grudnia 2023 r. do  godziny  18:00 do pokoju 51 (II  piętro) Urzędu  Miasta Pruszkowa przy ulicy J.  I.  Kraszewskiego 14/16 w  Pruszkowie. Po  zakończeniu Konkursu nośnik pamięci USB (pendrive) zostanie zwrócony autorom filmu.

Regulamin konkursu na zdrowy posiłek MRM

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content