Aktualnie czytasz
III Pruszkowskie Forum Seniorów

III Pruszkowskie Forum Seniorów

Przed nami wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 17 października 2023 roku o godzinie 10:00 w sali audytoryjnej (parter) Centrum Dziedzictwa Kulturowego przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie. Prezydent Miasta Pruszkowa, Paweł Makuch, serdecznie zaprasza wszystkich seniorów i nie tylko do udziału w tym fascynującym spotkaniu.

To będzie doskonała okazja do spotkania, ciekawych dyskusji oraz wymiany doświadczeń. Nie zabraknie również artystycznego urozmaicenia, w tym występów pruszkowskich seniorów oraz wokalistki Julii Szarlińskiej, ćwierćfinalistki XIII edycji programu „The Voice of Poland” i uczestniczki programu „Rytmy Dwójki”.

Oto harmonogram wydarzenia:

10:00 – Rozpoczęcie spotkania: Rozpoczęcie Forum będzie okazją do przywitania i rozpoczęcia naszego wyjątkowego dnia.
10:20 – Wykład: Prof. dr hab. Zofia Rosińska wygłosi inspirujący wykład pt. „Dlaczego senior jest wartością?”. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jak ważna jest rola seniorów w społeczeństwie.
11:30 – Prezentacje dobrych praktyk na rzecz pruszkowskich seniorów: Przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Kultury (MOK), Centrum Aktywności Lokalnej (CAL) oraz Miejskiego Rady Seniorów (MRS) podzielą się swoimi doświadczeniami i przedstawią inicjatywy na rzecz seniorów w Pruszkowie.

Przerwa kawowa: Chwila relaksu przy kawie, podczas której będziecie mieli okazję do nawiązania nowych znajomości i rozmów.
13:00 – Prezentacje dobrych praktyk zaproszonych gości: Wyjątkowi goście podzielą się swoimi sukcesami i inicjatywami na rzecz seniorów.
14:00 – Występ zespołu pruszkowskich seniorów: Zespół pruszkowskich seniorów pod kierownictwem J. Bakiera zaprezentuje swoje talenty.
14:30 – Występ Julii Szarlińskiej: Czekają nas wzruszające chwile podczas występu Julii Szarlińskiej, która zachwyci nas swoim talentem wokalnym.

Zakończenie Forum: To będzie odpowiedni moment, aby podziękować wszystkim za udział i podsumować to wyjątkowe wydarzenie.

Całe wydarzenie będzie tłumaczone na język migowy.

Przyjdźcie i bądźcie częścią tego niezwykłego dnia pełnego inspiracji, rozmów i kultury! III Pruszkowskie Forum Seniorów to okazja do wspólnego spędzenia czasu i zdobycia nowych doświadczeń.

Do zobaczenia!

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content