Aktualnie czytasz
Zapraszamy dzieci na niezapomniane poranki filmowe

Zapraszamy dzieci na niezapomniane poranki filmowe

Przed nami pierwszy jesienny poranek, podczas którego odbędzie się wydarzenie filmowe dedykowane dzieciom. To świetna okazja, by cieszyć się nadchodzącą porą roku i zarazem zanurzyć się w magicznym świecie kina. Przygotowaliśmy wyjątkową selekcję filmów, które gwarantują rozrywkę i edukację. Dzieci będą miały okazję przeżyć niesamowite przygody, poznać nowych bohaterów i zapomnieć na chwilę o szkolnych obowiązkach. Będziemy rozpoczynać seanse o godzinie 11:00.

Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch serdecznie zaprasza na bezpłatną projekcję filmu „Wróżka Zębuszka”.

Wróżka Zębuszka to urocza i zabawna historia o małej wróżce, która odwiedza dzieci w chwili, gdy wypadają im pierwsze ząbki. To przygody rozkochanej w sztuce zębniczkowej bohaterki, która spełnia marzenia młodych pacjentów swoimi magicznymi mocami. Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką.

Nie czekajcie dłużej i dołączcie do nas 5 listopada br. na bezpłatny poranek filmowy! Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Kamińskiego „Kamyka”do sali audytoryjnej w Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie. To niezwykłe wydarzenie to doskonały prezent od Miasta Pruszkowa dla wszystkich młodych odkrywców, którzy mają ochotę na niezapomnianą przygodę.

Niesamowite chwile, rodzinna atmosfera, niespodzianka dla najmłodszych – to wszystko czeka na Was podczas spotkania z Wróżką Zębuszką. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji i wpisujcie do swoich kalendarzy datę 5 listopada br.

WEJŚCIÓWKA na bezpłatny seans dostępna TUTAJ.

Zapraszamy serdecznie!

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content