Aktualnie czytasz
Pruszków pożegnał lato 2023

Pruszków pożegnał lato 2023

2 września w Parku Żwirowisko odbyła się cykliczna impreza ŻEGNAJ LATO.

– Dziękuję Państwu za wspólną zabawę i spotkanie. To było piękne wydarzenie – mówi Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch.

Przez cały dzień na mieszkańców Pruszkowa w Parku Żwirowisko czekało mnóstwo atrakcji. Duża frekwencja była najlepszym potwierdzeniem świetnej zabawy. Park Żwirowisko wypełniony był dziećmi, dorosłymi i seniorami. Wszyscy wspólnie bawiliśmy się podczas imprezy ŻEGNAJ LATO, którą w sposób symboliczny pożegnaliśmy cykl imprez letnich. Więcej o tym, co działo się w lato przeczytasz tu: Lato było wypełnione atrakcjami!

Przy pięknej pogodzie zgromadzeni w Parku Żwirowisko mogli korzystać z licznych atrakcji. Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszył się dmuchany plac zabaw i zabawy z animatorami. W parku widoczne były zabawki z tektury, które można było wykonać wspólnie z firmą Smurfit Kappa. Podczas ŻEGNAJ LATO nie brakowało dobrej energii i uśmiechu. Zainteresowaniem cieszyły się zabawy sportowe jak przeciąganie liny, skoki w workach.

Mieszkańcy chętnie odwiedzali stoiska miejskich instytucji – Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk”, czy Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Urzędu Miasta Pruszkowa i wzięli udział w quizie z nagrodami. Gratulujemy wszystkim!

Podczas ŻEGNAJ LATO uhonorowaliśmy również mieszkańców, którzy zebrali wszystkie pieczątki na karcie lojalnościowej. Gratulujemy zwycięzcom! A za ufundowane vouchery dziękujemy Miejskiej Krytej Pływalni KAPRY, klubowi fitness BE HAPPY i restauracji Oddeca.

O godzinie 16:00 rozpoczęła się część koncertowa. Na początek na scenie zaprezentował się zespół “Prosto z piwnicy”. Pruszkowscy muzycy rozgrzali zgromadzoną publiczność, a potem swoje wokalne umiejętności zaprezentowała Magdalena „MEG” Krzemień. O dobry muzyczny klimat zadbał TRIBBS. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się koncert Dawida Kwiatkowskiego, który dostarczył publiczności wielu emocji. Część koncertową zwieńczył występ Pokahontaz. Mieszkańcy opuszczali Park Żwirowisko zadowoleni i pełni pozytywnej energii.

– Cieszę się, że tak licznie odwiedzili Państwo Park Żwirowisko i aktywnie uczestniczyli w imprezie ŻEGNAJ LATO, która stanowi ważny element w kalendarzu pruszkowskich imprez miejskich. Dziękuję za wspólną zabawę i zapraszam na kolejne wydarzenia miejskie, których nie zabraknie również nadchodzącą jesienią – powiedział Prezydent Paweł Makuch.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content