Aktualnie czytasz
Literackie Kulturalne Piątki

Literackie Kulturalne Piątki

ksiązka

Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza na „Literackie Kulturalne Piątki” – nowy cykl spotkań, które rozpoczniemy 20 stycznia 2023 r. o godzinie 17:00 w Sali Audytoryjnej Centrum Dziedzictwa Kulturowego.
Pierwszą autorką, która uświetni piątkowe wydarzenie będzie Krystyna Woźniak-Trzosek, autorka książki pt. „Motyl w środku zimy. W poszukiwaniu niestraconego czasu”. Fragmenty przeczyta Andrzej Frajndt.

Wieczór uświetni program artystyczny w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego w Pruszkowie:
Emilia Bozik (gitara klasyczna):
„Tango złotych liści” (Mirosław Drożdżowski)
„Bossa sol–mi” (Mirosław Drożdżowski)
Sviatoslav Denchenko (gitara klasyczna):
„Mały Kowboj” (Aleksander Vinitsky)
„Rondo” (Francesco Molino)
Jan Twarowski (gitara klasyczna)
„Sakura” (Yuquijiro Yocoh)
Mateusz Bocho (gitara klasyczna)
„Milonga” (Jorge Cardoso)
„Walc wenezuelski” (Antonio Lauro)

Wejściówki dostępne od 17.01.2023 r. od godz. 8:00 pod linkiem: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/literacki-kulturalny-piatek-20-01-2023

 

 

Krystyna Woźniak-Trzosek – polonistka, dziennikarka. W latach 1996 – 2020 wydawca i redaktor naczelna anglojęzycznego magazynu POLISH MARKET. Za realizację unikatowej na polskim rynku koncepcji promowania Polski na świecie – jej osiągnięć gospodarczych, naukowych i kulturalnych – otrzymała Złoty krzyż Zasługi i odznakę BENE MERITO. Wielokrotnie nagradzana medalem „Dziennikarz Roku”, a za wspieranie przedsiębiorczości polskich kobiet uhonorowana tytułem „Kobiety Wybitnej” przez Europejskie Forum Właścicielek Firm.

© 2019 Urząd Miasta Pruszkowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Polityka Prywatności 
                                                              Deklaracja dostępności

 

Przewiń do góry
Skip to content