21.11

Bezpłatna mammografia

Badania realizowane są w ramach umowy z Mazowieckim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie profilaktyki raka piersi.

21.11

Magiczna podróż - piękna nasza Polska cała

21 listopada o godz. 12:30 w Sali Widowiskowej Zespołu Mazowsze w Otrębusach premiera widowiska edukacyjnego dla najmłodszych: MAGICZNA PODRÓŻ - PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA

22.11

Szanowni Mieszkańcy Gąsina!

Prezydent Miasta Pruszkowa Jan Starzyński serdecznie zaprasza Mieszkańców Gąsina oraz wszystkie zainteresowane osoby (przedsiębiorców, właścicieli działek) na spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu

22.11

Czy smog jest niebezpieczny dla zdrowia?

Czy smog jest niebezpieczny dla zdrowia? Spotkanie rodziców z lekarzem pulmonologiem.

23.11

Rozwój poprzez taniec. Nauka tańca i zabawa taneczna

Serdecznie zapraszamy wszystkich na ostatnią już w tym roku zabawę taneczną w ramach Cyklicznych spotkań seniorów Seniorada, podczas której nauczą się Państwo podstaw tańców klasycznych i nowoczesnych.

25.11

Spektakl „Pioscenki” w wykonaniu Teatru Po 20-tej z Piaseczna

Inscenizowane piosenki i teksty J. Przybory, W. Młynarskiego, A. Osieckiej w reżyserii Ewy Kłujszo.

25.11

Koncert Gaby Kulki i Wojciecha Traczyka – Sezon koncertowy 2017/2018

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie pragnie zaprosić Państwa na koncert Gaby Kulki i Wojciecha Traczyka.

25.11

Andrzejki w „Kamyku” – zabawa taneczna dla dorosłych

Andrzejki w „Kamyku” – zabawa taneczna dla dorosłych

26.11

Przedstawienie „Tu mówi Szwejk”

Przedstawienie „Tu mówi Szwejk” w wykonaniu Studia Teatru Polskiego z Wilna oraz spotkanie z reżyserem i kierownikiem artystycznym spektaklu.

27.11

Wykład „Pierwsza faza choroby Alzheimera”

Już po raz czwarty pragniemy zaprosić Państwa na wykład dotyczący choroby Alzheimera. Tym razem omówiona zostanie jej pierwsza faza i charakterystyczne objawy.

02.12

Jarmark dawnych rzemiosł

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie pragnie zaprosić Państwa na Jarmark dawnych rzemiosł, który odbędzie się 2 grudnia, w godz. 11:00 - 17:00.

07.12

Spotkanie: Autyzm - ląd do odkrycia (od diagnozy do terapii)

Fundacja RiM oraz Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie zaprasza na spotkanie „Autyzm - ląd do odkrycia (od diagnozy do terapii)”. Odbędzie się ono w czwartek, 7 grudnia, od godz. 18:00.

09.12

Koncert kolęd w wykonaniu Męskiego Zespołu Wokalnego Kairos

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie pragnie zaprosić Państwa na koncert kolęd w wykonaniu Męskiego Zespołu Wokalnego Kairos.

12.12

Warszawa nocą

Zapraszamy na kolejną tak lubianą przez seniorów wycieczkę! Tym razem zapraszamy Państwa do oświetlonej świątecznie Warszawy.