Turniej szachowy o Puchar Prezydenta

• I Gminny Turniej Szachowy dla klas I-III o Puchar Prezydenta Pruszkowa
szachy

W Szkole Podstawowej Nr 10 rozegrano I Gminny Turniej Szachowy dla klas I-III o Puchar Prezydenta Pruszkowa. W zawodach, które odbyły się w środę 12 czerwca, wzięło udział 36 młodych szachistów, którzy rozegrali ze sobą 6 rund. Wśród zawodniczek najwyżej uplasowała się Katarzyna Kołodziejczyk ze Szkoły Podstawowej nr 9, a wśród panów – Filip Kostecki ze Szkoły Podstawowej Nr 6.

Szachiści, którzy zajęli trzy najwyższe lokaty wśród dziewczynek i chłopców otrzymali puchary i medale z rąk Pani Beaty Czyżewskiej, zastępcy Prezydenta Pruszkowa. Wszyscy uczestnicy Turnieju wrócili do domów z pamiątkowymi dyplomami.