250 bieg parkrun w Pruszkowie

Park Run Pruszków

Serdecznie zapraszamy na 250 bieg parkrun, który odbędzie się w najbliższą sobotę – 20 lipca – o godzinie 9.00. Start biegu zlokalizowany będzie jak zwykle przy dużym stawie w Parku Potulickich, od strony ul. Prusa.

To zupełnie nieistotne czy biegamy często czy może pierwszy raz chcemy spróbować swoich sił. Liczy się przede wszystkim przyjemność, świeże powietrze, zdrowie i oczywiście urocze otoczenie pruszkowskiego Parku Potulickich.

Razem z organizatorem zapraszamy do wspólnego biegania. Z okazji 250 biegu Prezydent Miasta Pruszkowa postanowił uhonorować uczestników drobnymi nagrodami.

Dołącz do nas 20 lipca! Serdecznie zapraszamy bez względu na wiek, umiejętności i sposób poruszania się po trasie. Czekamy na Was. Nie liczy się czas przebycia trasy, czy forma uczestnictwa. Przybywajcie masowo!