Wystawa czasowa „Ogrody rozkoszy” autorstwa Magdaleny Nałęcz

w Pruszkowie, Pl. Jana Pawła II 2, 05-800 Pruszków
organizator: Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy
w Pruszkowie, 22 758 72 66, muzeum@mshm.pl, www.mshm.pl

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie zaprasza Państwa w dniach 7 - 21 października do zapoznania się z wystawą czasową „Ogrody rozkoszy” autorstwa Magdaleny Nałęcz.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę, 7 października o godz. 19:30 i jest połączony z koncertem Jana Staniendy oraz Chopin Piano Quintet.  Wstęp na wernisaż dla osób posiadających wejściówki na koncert.

Zapraszamy!

Wystawa jest otwarta w godzinach pracy Muzeum:
wtorek, środa, piątek - 9:00-16:00
czwartek - 9:00-19:00
sobota, niedziela - 11:00-18:00
poniedziałek - nieczynne

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetką Artystki:

MAGDALENA NAŁĘCZ

Artystka urodziła się w 1970 roku w Rzeszowie i ukończyła tam Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych. W latach 1990-1995 studiowała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem z malarstwa w pracowni prof. Jana Szancenbacha i dyplom z rysunku w pracowni prof. Sławomira Karpowicza.

Od 1995 roku jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. Zorganizowała kilkadziesiąt wystaw indywidualnych oraz brała udział w wielu wystawach zbiorowych. Jest laureatką kilku nagród, m.in.: Stypendium Twórczego Prezydenta Miasta Krakowa w 1996 r., Stypendium Ministra Kultury i Sztuki w 1997 r.

Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych i muzealnych w kraju i za granicą. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową artystki: www.malarstwo-nalecz.com