Znajdź mieszkanie na targach w Pruszkowie!

Piątek, 16 Marca 2018, 11:27

Szukasz domu lub mieszkania? W jednym miejscu i czasie porównasz wszystkie lokalizacje i ceny. Targi Nieruchomości i Wnętrz odbędą się 17 i 18 marca na Hali Znicz w Pruszkowie! Wstęp bezpłatny.

Targi nieruchomości organizowane są już 11 raz. Od pierwszej edycji nie mogło na nich zabraknąć stoiska Miasta Pruszkowa. Tym razem też tam będziemy.

Pruszków jest liderem przemian i rozwoju wśród podstołecznych miast, jest dobrym miejscem do osiedlenia się i życia. Jest tu praca, dobre szkoły, piękne parki, bliskość stolicy, szeroka oferta kulturalna. Zachęcamy Państwa do zamieszkania w Pruszkowie!

Zapraszamy do stoiska Miasta Pruszkowa - tam znajdą Państwo informacje dotyczące: planów zagospodarowania przestrzennego, najbliższych zamierzeń inwestycyjnych i innych zagadnień związanych z miastem.

Podczas targów swoją ofertę przedstawią nie tylko deweloperzy, także banki i firmy zajmujące się wystrojem wnętrz.

Jak informuje organizator pierwszego dnia Targi odwiedzi prowadzący program "Usterka" oraz "Odlotowy Ogród" Dominik Strzelec. Drugiego dnia będzie można spróbować przekąsek przygotowanych przez finalistę Masterchefa Mariusza Szweda.

Dziećmi bezpłatnie zaopiekują się Panie z Przedszkola Tuptuś.

Organizator: Grupa WPR, Współorganizator: Miasto Pruszków.

Więcej na www.wpr24.pl
foto: Grupa WPR