Za nami weekend pełen wrażeń…

Wtorek, 12 Czerwca 2018, 15:23

Za nami Inauguracja Centrum Kultury i Sportu oraz Festiwal „Lato, lato, lato czeka...”. Z tej okazji miniony weekend nie mógł odbyć się bez licznych koncertów, pokazów tanecznych, animacji i zabaw dla dzieci, zawodów sportowych, pokazów filmowych oraz zwiedzania nowego budynku Centrum Dziedzictwa Kulturowego.

W sobotę 9 czerwca spotkaliśmy się na terenie Centrum Kultury i Sportu, gdzie po uroczystym przecięciu wstęgi mieszkańcy mogli zwiedzić budynek Centrum. Sala widowiskowa i audytoryjna, sale malarstwa i rzeźby, strefa biurowa i konferencyjna, ścianka wspinaczkowa oraz boisko do ricocheta tylko część pomieszczeń, które można było zobaczyć.

Na scenie zobaczyć mogliśmy występ ZTL „Pruszkowiacy”, popisy klauna Tomiego, pokaz żonglerki, capoeir’y i zumbę.

W Hali Znicz i strefie sportowej czekała na nas cała gama atrakcji sportowych TAI-CHI, zajęcia fitness Krav-maga, karate, joga, siatkówka plażowa, koszykówka z zawodnikami Elektrobud-Investment Znicz Basket Pruszków oraz zawodniczkami Panattoni Europe Lider Pruszków, piłka nożna z piłkarzami Znicza Pruszków.

W sali widowiskowej odbyła się Parapetówka Pruszkowskiego Klubu Filmowego, a w sali audytoryjnej wykład „Żywienie jako Eliksir Młodości”.

Po aktywnym popołudniu przyszedł czas na części muzyczną sobotniego wieczoru. Na scenie pojawiło się wielu wykonawców takich jak Bluesmaszyna, Natural Made Rockers, CHEMIA, Kasia Szuber „Electica Laser Violin”.

Niedziela 10 czerwca to Festiwal „Lato, lato, lato czeka...”, czyli festiwal pruszkowskich przedszkolaków. Dzieci poprzez śpiew, taniec i recytację pokazały za co kochają Polskę.

Później na scenie pojawili się kolorowi i uśmiechnięci ZTL "Pruszkowiacy" oraz tancerze z Dance Imperium Centrum Tańca i Ruchu.

W tanecznym nastroju czekaliśmy na naprawdę gorący finał! C-bool od razu zaraził publiczność swoją pozytywną energią i dał wspaniałe show!

Dziękujemy za to, że byliście razem z nami!