XX Dni Pruszkowa

Piątek, 25 Maja 2018, 07:06

Miasto Pruszków po raz 20. organizuje „Dni Pruszkowa”. Do Parku Kościuszki na dwudniowy festyn zaprasza prezydent miasta Jan Starzyński.

Zabawę rozpoczynamy 26 maja o godzinie 12.00. W strefie zabaw dla dzieci – Biuro Promocji i Kultury Miasta przygotowało szereg atrakcji, które poprowadzą profesjonalni animatorzy. W programie: gry, konkursy, zajęcia tematyczne, warsztaty plastyczne, zabawy taneczne. Od 16.00 sceną zawładnie muzyka discopolowa, a na koniec będzie można potańczyć przy piosenkach zespołu Piersi.

Kolejny dzień festynu - 27 maja - rozpoczniemy o godzinie 10.00. Na stadionie Znicz (ul. Bohaterów Warszawy 4) wystartuje V Pruszkowski Bieg Wolności. Do Parku Kościuszki  zapraszamy w tym dniu najmłodszych uczestników również od godziny 12.00.  Atrakcje dla nich przewidujemy do godziny 18.00. Koncerty rozpoczną się o godzinie 16.00. Dni miasta zakończymy koncertem Agnieszki Chylińskiej.

Miłośników sportów wodnych zapraszamy o 15.00 na pływalnię „Kapry” (ul. Andrzeja 1).

Jak zawsze w czasie miejskich imprez plenerowych korzystanie z przygotowanych atrakcji jest bezpłatne.

Zachęcamy też do odwiedzania stoisk z wyrobami rękodzielniczymi, stoisk edukacyjnych i tematycznych. Przewidziane są również stoiska Wydziału Ochrony Środowiska, Straży Miejskiej, Budżetu Obywatelskiego miasta Pruszkowa, Miejskiej Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miasta.

Będzie też smacznie z potrawami z grilla i słodko z watą cukrową i lodami.

Szczegóły na afiszu

Biuro Promocji i Kultury Miasta Pruszkowa