XIX Dni Pruszkowa

Piątek, 12 Maja 2017, 14:35

Jak co roku – w imieniu Prezydenta Pruszkowa Jana Starzyńskiego w ostatnią sobotę maja (27 maja) zapraszamy Państwa gorąco do wzięcia udziału w przygotowanych przez Biuro Promocji i Kultury Miasta atrakcjach XIX Dni Pruszkowa 2017.

Impreza, która tradycyjnie odbędzie się w Parku Kościuszki została podzielona na dwa obszary dla dzieci i dla starszej publiczności. Od 12.00 najmłodsi uczestnicy będą mogli korzystać z wielu atrakcji: gier, zabaw, animacji, warsztatów plastycznych itp. Od 16.00 rozpoczną się koncerty. Jak zawsze w czasie miejskich imprez plenerowych korzystanie z przygotowanych atrakcji jest bezpłatne.

Zachęcamy też do odwiedzania stoisk z wyrobami rękodzielniczymi, stoisk edukacyjnych i tematycznych. Przewidziane są również stoiska Wydziału Ochrony Środowiska, Straży Miejskiej, Budżetu Obywatelskiego, Miejskiej Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miejskiej i Rady Miejskiej.

Będzie też smacznie z potrawami z grilla i słodko z watą cukrową i lodami.

Tradycyjnie już w ramach „Dni Pruszkowa" - 28 maja na stadionie MZOS ZNICZ odbędzie się IV. edycja Pruszkowskiego Biegu Wolności.

Szczegóły na afiszu

Biuro Promocji i Kultury Miasta Pruszkowa