Wspólne kolędowanie z Zespołem „Pruszkowiacy”

Piątek, 12 Stycznia 2018, 15:27

Początek roku, to piękny czas śpiewania kolęd. „Pruszkowiacy” tradycyjnie zaprosili gości do swojej siedziby, by Nowy Rok powitać najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami. W repertuarze pojawiło się niemal dwadzieścia utworów, które nie tak dawno rozbrzmiewały przy wigilijnych stołach. Wypełniona do ostatniego miejsca widownia mogła cieszyć się piękną muzyką i wspaniałym śpiewem młodych artystów zespołu. Na zakończenie koncertu goście dołączyli do zespołu wspólnie śpiewając „Cichą noc”.

Zaproszenie na to wydarzenie przyjął również Zastępca Prezydenta Pruszkowa, Michał Landowski. W swoim wystąpieniu odczytał list Prezydenta Pruszkowa Jana Starzyńskiego skierowany do twórcy ZTL „Pruszkowiacy” pani Danuty Jaśkiewicz.

Wspólny poczęstunek był okazją do składnia życzeń, rozmów i wielu wspomnień zebranych na sali byłych uczestników ZTL „Pruszkowiacy”.

Przy tej okazji informujemy, że był to pierwszy koncert Zespołu pod nowym kierownictwem. Od 1 stycznia 2018 roku dyrektorem ZTL „Pruszkowiacy” jest pan Piotr Grządkowski, którego Prezydent Pruszkowa powołał na stanowisko w drodze konkursu.

Zespół Tańca Ludowego "Pruszkowiacy"
05 - 800 Pruszków
ul. Kraszewskiego 11
tel. 22 758 62 42