Pruszkowskie Kino Letnie

• Lato z polską komedią
  • 8 seansów filmowych pod chmurką do Parku Kościuszki
Kino letnie Pruszkow

Pruszkowskie Kino Letnie startuje już 6 lipca.
Zapraszamy na 8 seansów filmowych pod chmurką do Parku Kościuszki, gdzie w malowniczej scenerii będzie można oglądać filmowe hity na pneumatycznym ekranie o wymiarach 14 x 8 m.

W lipcu seanse będą rozpoczynać się o 21.30, a w sierpniu godzinę wcześniej – o 20.30.

Emocje w sobotnie wieczory zagwarantują filmy z repertuaru kina polskiego – „Lato z polską komedią”.

Inauguracyjny pokaz 6 lipca o godz. 21.30 – na ekranie film „Chłopaki nie płaczą”.

Tydzień później zagramy kultową „Seksmisję”. 20 lipca robimy małą przerwę od kina. Tego dnia, wieczorem zapraszamy na plac Jana Pawła II na „Koncert lipcowy”. Już 27 lipca wracamy z filmem „Ile waży koń trojański?

Sierpniowe pokazy zaczynamy o godz. 20.30.

Dla pań, na ekranie zobaczymy „Lejdis”. Tydzień później 10 sierpnia zapraszamy na maraton filmowy, na który składają się filmy „Kiler” oraz „Kiler-ów 2-óch”. 17 sierpnia w Pruszkowskim Kinie Letnim zobaczycie „Nigdy w życiu”, tydzień później kultowy „Kogel-mogel”. Na pożegnanie film „Vinci”.

Pruszkowskie Kino Letnie to wakacyjna propozycja dla osób w różnym wieku. Wstęp wolny.

Do kina pod chmurką zaprasza Prezydent Miasta Pruszkowa.