Pruszkowskie Kino Letnie pod chmurką

Poniedziałek, 26 Czerwca 2017, 12:13

Już w najbliższą sobotę, 1 lipca wystartuje szósta edycja Pruszkowskiego Kina Letniego.

Zaczynamy o godzinie 21.30 pokazem filmu „Interstellar".

Jak co roku zapraszamy na pokaz filmów w ramach plenerowego „Pruszkowskiego Kina Letniego". Pruszkowskie Kino Letnie to wakacyjna propozycja dla osób w różnym wieku i zapewnienie mieszkańcom odpowiednich warunków do wspólnego spędzenia czasu przy dobrym filmie pod chmurką.

W tym roku, na prośbę mieszkańców, zmieniamy miejsce organizacji plenerowego kina. Na pokazy zapraszamy w soboty do Parku Potulickich w okolice studni oligoceńskiej przy ulicy Lipowej.

Na widzów czeka osiem seansów: 1, 8, 15, 29 lipca, 5, 12, 19, 26 sierpnia 2017 roku. W lipcu projekcje będą zaczynać się w sobotę o godzinie 21.30, a w sierpniu o godzinie 20.30.

Pruszkowskie Kino Lenie jest finansowane z budżetu miasta Pruszkowa. Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zaprasza Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński.

Realizatorem jest Grupa Wpr Media.

Repertuar:
1 lipca - Interstellar
8 lipca - Klucz do wieczności
15 lipca - Joy
29 lipca - Osobliwy Dom Pani Pergrine
5 sierpnia - Furia
12 sierpnia - X-men
19 sierpnia - Co ty wiesz o swoim dziadku?
26 sierpnia - Sicario

Wystarczy zabrać rodzinę i przyjaciół, zaopatrzyć się w koc i dobry nastrój i przepis na udany letni wieczór gotowy.

Wstęp wolny!

Biuro promocji i Kultury Miasta Pruszkowa