Koncert do północy

• Stanisława Celińska
  • Krzesimir Dębski & Zagan Acoustic
Koncert do północy

Niezapomniane chwile mogli przeżyć Ci, którzy w sobotni wieczór 20 lipca wybrali się na „Koncert do północy”. Wspaniała Stanisława Celińska porwała i poruszyła publiczność swoimi piosenkami i słowami płynącymi prosto z serca i życiowej mądrości. Publiczność reagowała wspaniale nagradzając wokalistkę i jej zespół gromkimi brawami. Artystka wykonała m.in. piosenki z płyty „Malinowa”.

Po tym występnie nastąpiła zmiana gatunku muzycznego. Wystąpili Krzesimir Dębski & Zagan Acoustic 11 – osobowy zespół instrumentalny (kwartet Zagan Acoustic oraz kwintet smyczkowy). Usłyszeliśmy największe przeboje skomponowane przez K. Dębskiego oraz znane i lubiane utwory muzyki rozrywkowej i jazzowej w żywiołowym wykonaniu.

Koncert na Placu Jana Pawła II wypełniony był bogactwem barw – podświetlone kolorowymi światłami drzewa wokół otwartej sceny stanowiły efektowne tło dla wykonawców i wzbogacało odbiór dźwięków dodając im dodatkowej głębi.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne miejskie wydarzenia!